Napsal

Tomáš Voplakal

13. 10. 2022

 

 

Trefa? Ne úplně, spíše Trafa...jda

 

Už jste si někdy představili, že byste přespali na nezvyklém místě? Vily, hotely, chalupy... ty nejsou v dnešní době nic nevídaného, ale co třeba strávit noc v trafostanici? To by byla elektrotrefa, že? Brzy bude! Jirka totiž jezdil tak často kolem objektu bývalé trafostanice situované ve městě Lipnice nad Sázavou, až přišel s nečekanou myšlenkou. Pojďme si krátce zrekonstruovat celý příběh, kterým vám představíme, jak jsme se sami pustili do rekonstrukce Trafajdy.

Zcela obyčejná stavba, na kterou četně narazíte po celé republice. Jenže naše Trafajda je jiná. Miniaturní. Ale větší než obvykle. Od rozvodů elektřiny odpojena už dávno. Pěknou řádku let chátrající. A měla být dokonce zdemolována. To se naštěstí nestalo a aktuálně se v týdnu Libor vyžívá v oživení této neobyčejné stavby a zbytek týmu pracuje na tom, aby to celé fungovalo do posledního detailu.

 

Z fáze bourací jsme se už po třech týdnech posunuli do fáze budovací, a tak Trafajda brzy rozžhne svá vnitřní světla a odkryje celou krásu skrze nová okna. No, nová. Samozřejmě zrepasovaná stará tovární. Ať to má styl se vším všudy. Trafajda také nabídne nezapomenutelné výhledy na sousední hrad nebo do okolí, které se před terasou doslova otevírá. Trafajda reprezentuje nekonvenční ubytování pro dvě osoby, které chtějí podstoupit elektrizující zážitek. Co si pod ním představit? Sledujte náš web a sociální sítě, kde postupně odkryjeme všechny vychytávky, jakými bude tento projekt vybaven. Pan Edison by zíral.

Trafajda

Předchozí příspěvky