Napsal

Tomáš Voplakal

13. 2. 2023

 

 

Portfolio nemovitostí RFF se dále rozrůstá. Míříme na jižní Moravu

 

Naše holdingová společnost RFF vznikla teprve před půl rokem, ale aktivity vyvíjí prostřednictvím svých zakladatelů a dceřiných společností na mnoha frontách intenzivně hned od samého počátku. Už z loňska od nás víte, že se v rámci skupiny pečlivě staráme o polyfunkční Stylovku v Pelhřimově, eko-udržitelně provozujeme „off-grid“ tiny Rocksky House v Kejžlici na Humpolecku a spouštíme unikátní elektrizující Trafajdu v samotném srdci Lipnice nad Sázavou.

Nyní se posunujeme také mimo region Vysočiny a míříme na jižní Moravu, kde jsme nedávno pořídili prostorný dům v jedné z místních částí Valtic. A začali jsme tradičně s rekonstrukcí, jak nám je už vlastní. Stavení zahrnuje mimo jiné atypický prosvětlený ateliér a prostornou zahradu, ale máme v plánu posunout budovu i venek ještě o kus dopředu.

Barvířka

Dispozice jsme rozmysleli s přihlédnutím ke všem očekávaným potřebám a detailům, a tak můžeme vyslat našeho spoluzakladatele Jirku přímo na místo, kde na přestavbu dohlédne na denní bázi. Znáte to. Aby se nic nepokazilo a sezóna mohla začít už letos. A víte, jak tomuto projektu říkáme? Barvířka. Je to takový chytrý mix odkazu na původně malířský ateliér a všeobecného označení modrých odrud vinné révy s velkým obsahem pigmentu. Jsme přece v srdci vinařské oblasti. 🙂

Předchozí příspěvky

Rocksky fRIENDS & Family

Chci být v okruhu vašich přátel a časem možná i rodiny.

Máme spoustu nápadů. Chcete, abychom se ozvali a řekli vám o nich více?