Napsal

Tomáš Voplakal

24. 9. 2023

 

 

Barvířka. Vaše brána na jižní Moravu

 

Dokončili jsme, co jsme vloni započali. Pokud toužíte po autentickém zážitku z jižní Moravy, Barvířka je to pravé místo právě pro vás. Naše stylové ubytování vás zavede do srdce vinné oblasti. Barvířka připomíná dobu, kdy i umělci a malíři hledali inspiraci v krásném prostředí jižní Moravy. Postarali jsme se o to, aby se i v dnešní moderní době tento duch zachoval. Troufáme si tvrdit, že se nám podařilo vytvořit místo s atmosférou, kde si můžete odpočinout a inspirovat se. Každým douškem.

 

Barvířka je ideální pro skupiny přátel nebo rodiny s dětmi. Pro kohokoliv, kdo chce prožít dovolenou v harmonickém prostředí. Je také skvělým výchozím bodem pro prozkoumání Lednicko-Valtického areálu, který je zapsán na seznamu UNESCO. Vidíte, jsme zase u historie a na dosah umění.

Nechybí ani možnosti pestré zábavy. Venkovní pergola umožňuje posedět u sklenky vína až do východu slunce, zatímco přímo pod hvězdami si můžete promítat filmy na obrovském venkovním “kinoplátně”. Neváhejte a přij(e)ďte zažít jižní Moravu tak, jak ji zatím zřejmě ještě vůbec neznáte. Barvířka je vaším klíčem k této nádherné oblasti.

Předchozí příspěvky

Rocksky fRIENDS & Family

Chci být v okruhu vašich přátel a časem možná i rodiny.

Máme spoustu nápadů. Chcete, abychom se ozvali a řekli vám o nich více?